ویژگی های ادکلن بلک افغان

بررسی ویژگی های ادکلن بلک افغان

در این مقاله به بررسی یکی از مشهورترین و خاص ترین محصولات شرکت ناسوماتو یعنی ادکلن بلک افغان می پردازیم و برخی ویژگی های اصلی آن را بیان می کنیم، همچنین اطلاعاتی هم در مورد تستر بلک افغان برای شما ارائه می شود.

4535323432 300x300 - ویژگی های ادکلن بلک افغان

ویژگی های ادکلن بلک افغان

برند ناسوماتو یکی از مشهورترین برندهای عطر و ادکلن جهان است که محصولات خاص و پرفروشی را در طی ۱۰ سال گذشته ارائه کرده است، ادکلن بلک افغان را می توان در صدر لیست عطرهای پرفروش و مشهور این برند قرار دارد، رایحه خاص، رنگ خاص، بسته بندی خاص و ماندگاری خاص بلک افغان را بیش از دیگر محصولات این شرکت در سطح جهان مشهور کرده است.

ماندگاری این عطر روی پوست بدن بین ۱۲-۲۴ ساعت است. این زمان با توجه به نوع دوز مصرف شده، پوست شخص استفاده کننده و محل استفاده روی پوست متفاوت است، علاوه بر این عطر روی الیاف لباس تا ۳ روز می تواند ماندگاری داشته باشد، خصوصیت منحصر به فرد این عطر تغییر رایحه عطر در طول زمان استفاده است. در ابتدای استفاده از عطر رایحه شبیه گیاه شاهدانه و نت های سبز حس می شود و با گذشت چند ساعت نت های میانی عطر خودشان را نشان می دهند که ترکیبی از رایحه قهوه، تنباکو و صمغ است. بعد از رایحه میانی و زمانی که به ساعت های آخر ماندگاری عطر نزدیک می شویم رایحه عود خودنمایی می کند.

ادکلن بلک افغان به صورت رسمی در دو حجم ۳۰ و ۳ میلی لیتری ارائه شده است و قیمت آن هم به ترتیب ۱۲۴ , ۴۲ یورو می باشد. آن چیزی که به عنوان ادکلن بلک افغان ۱۰۰ میل می شنوید یا ادکلن های تقلبی هستند یا تستر بلک افغان هستند که مانند نسخه اصلی ادکلن می باشند اما از تسترهای بلک افغان ایجاد شده اند و به همین علت قیمت ادکلن بلک افغان ۱۰۰ میل کمتر از نسخه های اصلی آن است.

تستر ادکلن بلک افغان

اکثر شرکت های تولید کننده عطر و ادکلن در داخل بسته های چند تایی عطر و ادکلن خود یک نمونه را به عنوان تستر هم قرار می دهند تا فروشندگان عطر بتوانند از این نمونه برای تست عطر توسط مشتریان قبل از خرید استفاده کنند و نیاز نباشد تا مشتریان بسته بندی عطرهای اصلی را باز کنند، تستر همان ویژگی های عطر اصلی را دارد فقط بسته بندی آن رسمی نیست ادکلن بلک افغان نیز دارای تستر است و برخی از مجموعه ها این تسترها را می فروشند قیمت تستر بلک افغان نسبت به قیمت خود ادکلن بلک افغان کمتر است و به همین علت افراد زیادی دنبال آن هستند.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ادکلن بلک افغان

​ادکلن بلک افغان را در شرایط دمایی متعادل و پایین نگهداری کنید.
از قرار دادن ادکلن در مقابل تابش مستقیم نور برای مدت طولانی خودداری کنید دمای بالا و نور مستقیم می تواند به مرور زمان ترکیبات داخلی ادکلن را تغییر دهند و در نتیجه رایحه آن نیز تغییر می کند.
توجه داشته باشید که در فصول سرد سال عطرها کمتر پخش می شوند اما در فصول گرم سال شدت پخش شدن عطرها زیاد است پس در فصول گرم از غلظت پایین تر برای ادکلن بلک افغان استفاده کنید زیرا ممکن است رایحه تند آن برخی افراد را آزرده کند.